Czy bańka chińska pomaga na drugą brodę?

Czy bańka chińska pomaga na drugą brodę?

Istnieje wiele ćwiczeń mających na celu zmniejszenie rozmiaru drugiego podbródka, ale jak sprawić, by działały one na Twoją korzyść? Guma do żucia, mezoterapia i bańka chińska to opcje, które pomogą Ci pozbyć się podwójnego podbródka. Wymienione poniżej są niektóre z tych metod. Ale która z nich jest najlepsza? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej! Ten artykuł pomoże Ci zdecydować, która jest najlepsza opcja dla Ciebie!

Ćwiczenia na drugi podbródek

Innym ćwiczeniem, które będzie tonować mięśnie pod brodą jest pouting. Polega ono na ssaniu policzków i trzymaniu ich przez 30 sekund. Rybia twarz jest znacznie łatwiejsza do osiągnięcia i sprawdzi się również w przypadku drugiego podbródka. Możesz wykonywać to ćwiczenie tyle razy, ile chcesz, ale upewnij się, że robisz przerwy między zestawami – dane te są rezultatem dociekań specjalistów serwisu https://rowerowymaratonczyk.pl. To ćwiczenie będzie tonować swoje policzki i zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka.

Innym ćwiczeniem na drugi podbródek jest pozycja jogi. W tej pozycji możesz złożyć szyję, odchylić głowę do tyłu i wykonać językiem ruch pouting. Utrzymaj tę pozycję przez pięć do 10 sekund i powtórz 6-7 razy. To ćwiczenie napnie mięśnie pod brodą, a także pomoże napiąć skórę wokół twarzy. Jest to również dobre dla Twojej skóry, ponieważ pomoże utrzymać jej elastyczność.

Mezoterapia

Zabieg rozpoczyna się od dezynfekcji skóry pod brodą. Następnie obszar ten jest rozgraniczany na sekcje. Zabieg trwa zwykle od 15 do 30 minut i nie wiąże się z czasem rekonwalescencji. Podczas zabiegu lekarz wprowadzi do skóry witaminy, mikrofilamenty kolagenowe, aminokwasy i minerały. Rozbiją one komórki tłuszczowe i uniemożliwią im dalsze magazynowanie tłuszczu. W efekcie wygląd podwójnego podbródka zostanie zlikwidowany.

Mezoterapia drugiego podbródka jest zabiegiem stosunkowo prostym, a pierwsze efekty widoczne są już po 10-15 dniach. Zabieg przynosi wiele korzyści, w tym odmłodzenie twarzy i likwidację drobnych zmarszczek. Może nawet poprawić nawilżenie i gładkość skóry. Został opracowany w 1952 roku przez francuskiego lekarza Michela Pistora i w ostatnich latach zyskał coraz większą popularność. Nie jest jednak zatwierdzony przez FDA i musi być wykonywany przez profesjonalistę medycznego. Istnieje szereg zagrożeń związanych z zabiegiem, a pacjenci powinni być ich świadomi.

Guma do żucia

Chociaż wiele osób ma wrażenie, że guma do żucia pomaga na drugi podbródek, nie jest to skuteczna metoda poprawy linii szczęki. Chociaż może pomóc Ci z linią szczęki, guma do żucia nie może dać Ci natychmiastowych rezultatów, a nawet może mieć negatywny wpływ na zdrowie jamy ustnej. Niektóre gumy mogą nawet naruszyć równowagę Twojej diety. Aby poprawić linię szczęki bez uciekania się do operacji, możesz spróbować kilku naturalnych metod.

Guma do żucia pomaga tonować mięśnie szczęki. Działa również na podniesienie podbródka i może pomóc Ci spalić nadmiar kalorii. Choć metoda ta nie jest lekarstwem na drugi podbródek, to jednak działa na jego przyczyny. Podczas gdy genetyka może odgrywać rolę w rozwoju podwójnego podbródka, jest to również powszechny efekt uboczny przyrostu masy ciała i starzenia się. Aby zminimalizować wygląd drugiego podbródka, spróbuj żuć gumę bez cukru.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like