Jaki jest koszt masażu dla drugiego podbródka?

Jaki jest koszt masażu dla drugiego podbródka?

Masaże na obszar podbródka mogą zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka. Istnieją różne rodzaje masaży, takie jak masaż drenażu limfatycznego. Podczas masażu należy umieścić kciuki tuż pod czubkiem podbródka i popychać je do tyłu okrężnymi ruchami. Pomaga to wymasować leżące u podstaw mięśnie i zmniejszyć wygląd drugiego podbródka.

Kybella

Koszt masażu Kybella dla drugiego podbródka różni się w zależności od dostawcy i ilości pełności w drugim podbródku. Osoby mogą potrzebować dwóch lub więcej zabiegów, aby osiągnąć pożądane wyniki. Większość ludzi wymaga dwóch do czterech zabiegów. Procedura jest trwała, więc większość ludzi potrzebuje dwóch lub więcej zabiegów, aby zobaczyć pożądane wyniki. Jednakże, jeśli martwisz się o koszt masażu Kybella, istnieje wiele niechirurgicznych zabiegów, które można wybrać. Te nieinwazyjne zabiegi obejmują Coolscupting i liposukcję. Jednak ten ostatni wymaga więcej przestojów i wymaga znieczulenia.

CoolSculpting Mini

CoolSculpting to niechirurgiczny zabieg modelowania sylwetki, który wykorzystuje krioterapię do zamrażania komórek tłuszczowych. Urządzenie aplikuje kontrolowaną ilość zimna na leczony obszar, trwale niszcząc komórki tłuszczowe. CoolSculpting Mini jest dostępny do leczenia małych lub umiarkowanych ilości tłuszczu pod brodą. W zależności od pożądanych przez pacjenta rezultatów, zabieg ten może być stosowany również w innych obszarach ciała. Aplikator CoolSculpting Mini został zatwierdzony przez FDA do leczenia wypełnienia podmentalnego i podwójnego podbródka.

Intragen

Intragen to nieinwazyjny zabieg, który pomaga poprawić kontury twarzy. Może zmniejszyć wygląd zapadniętych rowków pod oczami, zmarszczek na linii żuchwy, podgardla i innych. Masaż zwiększa przepływ krwi do skóry i może poprawić wygląd drobnych linii, zmarszczek i linii brwi. Ta procedura może kosztować od 20 000 do 60 000 Rs. Istnieją środki ostrożności, które należy przestrzegać po zabiegu Intragen.

Masaż limfatyczny

Istnieje kilka korzyści płynących z masażu limfatycznego. Nie tylko może on zmniejszyć obrzęk, ale również ukoić obolałe mięśnie. Technika ta wspomaga również współczulny układ nerwowy, co zmniejsza ból i niepokój. Po poddaniu się masażowi drenażu limfatycznego pacjenci zgłaszają uczucie lekkości i większego odprężenia. Mogą oni powrócić do swoich normalnych zajęć natychmiast po masażu, choć ważne jest, aby po nim pić dużo wody. Twoje ciało będzie potrzebowało do 48 godzin, aby pozbyć się odpadów, które zatkały układ limfatyczny.

Zabiegi na podwójny podbródek

Istnieje kilka opcji leczenia podwójnego podbródka. Podczas gdy twoja genetyka jest jednym z czynników, które mogą przyczynić się do wyglądu podwójnego podbródka, możesz również poddać się niechirurgicznym procedurom, aby rozwiązać swój problem. Jedną z takich opcji jest Kybella, lek w formie iniekcji zatwierdzony przez FDA. Kybella rozbija komórki tłuszczowe poprzez rozpuszczenie błony komórkowej. Po zakończeniu tego procesu Twój organizm może w naturalny sposób wyeliminować uszkodzone komórki tłuszczowe. Sesje zabiegowe trwają około 20 minut.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *